11 czerwiec 2012

Bezpieczne i wytrzymałe zabawki dla psów

Autor: Majka. Kategorie: Pastuch elektryczny .

Małe pieski wymagają nieco odmiennego podejścia, jeśli chodzi o zabawę i zakup przedmiotów, które powinny umilić im czas. Podobnie sytuacja ma się z dużymi psami, którym nie możemy zaproponować czegokolwiek z nadzieją, że zajmie to ich uwagę na długi czas i nie będą się przy tym nudzić. Małemu zwierzakowi musimy kupić coś, co bez problemu uniesie i będzie mógł przenieść sobie w każde miejsce, w którym ma zamiar spędzić trochę czasu. Warto skupić się na produktach marki Premier, która dostosowuje swoje artykuły do rozmiarów psa, dla którego mają być przeznaczone. Zabawka nie wyrządzi też psiakowi krzywdy. Jest to ważne, ponieważ użycie zbyt dużej siły np. podczas przeciągania sznura może wywołać u zwierzaka uszkodzenie zębów i dziąseł. Poza tym każdy pies- zarówno mały, jak i duży – nie może bawić się byle jaką zabawką, która np. pozostała nam po dorosłych już dzieciach.

Bezpieczne i wytrzymałe zabawki dla psówMalutkie elementy, które zostały umieszczone w maskotce, nie są sprzymierzeńcem zawzięcie gryzącego maskotkę psa. Mogą nagle znaleźć się zbyt daleko w gardle i pies po prostu się zachłyśnie. Maskotka marki Loofa będzie tutaj doskonałym rozwiązaniem. Produkty są miękkie, więc nie uszkodzą uzębienia naszego ulubieńca. Przykuwają jego uwagę ciekawym kształtem oraz przyjemną kolorystyką. Dla małego pieska to idealna zabawka, która dodatkowo posiada wbudowaną piszczałkę zachęcającą do zabawy. Podobnie dobrze sprawdzi się w przypadku, kiedy nasz psiak wykazuje raczej cechy spokojnego zwierzaka i uwielbia spać oraz wylegiwać się nawet w ciągu dnia. Wystarczy wtedy, że będzie mógł się przytulić do sympatycznej maskotki, która dodatkowo może służyć jako gryzak.

Tego typu zabawki nie są natomiast dobrym rozwiązaniem dla dużych i silnych psów. Ma to przede wszystkim względy praktyczne. Chodzi o to, że silna szczęka dużego psa bez problemu i dosyć szybko zniszczy delikatną maskotkę.
Dla takich ras lepszym rozwiązaniem są wytrzymałe produkty marki Extreme lub artykuły z serii Tough Toys. Wzmocnione zabawki gwarantują swobodę szarpania i gryzienia bez obaw, że zostaną nagle zniszczone. W ofercie występują kulki na sznurkach, piłki oraz dyski do rzucania. Wszystkie produkty- tak dla małych, jak też dla dużych i silnych psów- znajdziemy w sklepie EasyPet. Warto zapoznać się z szerokim wyborem zabawek dla naszych pupili, aby móc dobrać produkty odpowiednio do ich potrzeb.


Zostaw komentarz