3 październik 2014

Jak zabezpieczyć nasz dom przed nowym gościem?

Autor: Majka. Kategorie: Do ogrodu; Pastuch elektryczny .

Jednym z największych problemów, jakie stwarza młody, dopiero co przygarnięty do domu pies, jest jego nadgorliwość. Często ku uciesze naszych dzieci i zazwyczaj nas samych skacze, hałasuje, merda ogonem, krótko mówiąc jest praktycznie wszędzie. To niestety często źle odciska się zarówno na naszym domu, jak i też ogrodzie, który go okala. Pies mimowolnie niszczy rabatki, uszkadza krzewy, kwiatki, bądź też meble i co gorsza części naszej garderoby. To właśnie z myślą o takich niesfornych psiakach powstały niewidzialne ogrodzenia. Z ich pomocą możemy odpowiednio wyznaczyć teren, po którym pies może się poruszać, a także odgrodzić strefy zakazane.

Niewidzialne ogrodzenie PACCiekawym modelem, pozwalającym na szybkie zabezpieczenie naszego ogrodu, lub jego poszczególnych części, jest elektryczny pastuch dla psa typu niewidzialne ogrodzenie PAC Fence. System ten został tak zaprojektowany, aby można było ładować obrożę elektroniczną którą nosi pies. Dzięki temu nie będziemy musieli dokupywać co rusz nowych baterii. Obroża elektryczna dołączona do zestawu, którą musimy nałożyć zwierzakowi, działa w taki sposób, że w miarę zbliżania się psa do przewodu zwiększa impuls, co zniechęca zwierzaka do działania, wkraczania na teren niedozwolony. W zestawie producent daje nam oprócz obroży i sterownika 200 metrów przewodu, za pośrednictwem którego będziemy mogli odgrodzić zabezpieczony teren.

Elektryczny pastuch dla psaJest to system zaprojektowany z myślą o psach ras średnich. Najlepiej, aby wykorzystywali go właściciele psów z sierścią krótką i średnią. Za pośrednictwem niewidzialnego ogrodzenia możemy rozwiązać liczne problemy, a nie tylko, jak mogłoby się wydawać, jeden. Oprócz zabezpieczania danego terenu możemy także wykorzystać niewidzialne ogrodzenie do zamknięcia naszego psa na pewnej przestrzeni. W ten sposób nie mając zwykłego naturalnego ogrodzenia sprawimy, że nasz pies nie będzie biegał po całej okolicy i straszył dzieci sąsiadów. Osoby, które martwią się, iż całość ogrodzenia musi być cały czas pod prądem informujemy, że w przypadku przerw w dostawie prądu nadajnik jest wyposażony w system podtrzymywania zasilania. Oczywiście nie może on działać w nieskończoność, jednakże powinien wspomóc system przez kilka godzin.


Zostaw komentarz