14 kwiecień 2011

Obroża przeciw szczekaniu Canicalm Premium

Autor: Majka. Kategorie: Tresura psa .

Dla niedoświadczonych treserów, trudności sprawiają treningi z uciążliwymi, hałaśliwymi psami. Wiadomą rzeczą jest, że pies jest zwierzęciem o bardzo zróżnicowanym charakterze. W zależności od rasy są psy bardziej hałaśliwe lub też mniej. W przypadku gdy chcemy być właścicielem psa, który niestety ma nieposkromiony temperament i w dodatku głośno hałasuje, warto jest się zaopatrzyć w obrożę antyszczekową firmy Canicalm Premium dla dużych psów. Tego typu urządzenie pomocne będzie dla osób chcących zmniejszyć szczekanie psa do minimum. Żyjąc w bloku w mieszkaniu, musimy dodatkową uwagę przykuwać do tresury pupila pod kątem szczekania. Dobrze jest, by pupil milkł na naszą komendę. Z pewnością głośne i donośne ujadanie nie spodoba się sąsiadom.

Obroża Canicalm Premium przeciwdziała zarówno szczekaniu, jak i wyciu psa. Model ten jest całkowicie wodoodporny i bardzo łatwy w użytkowaniu. Przy wykorzystaniu go w pracy z pupilem mamy do dyspozycji cztery tryby, a mianowicie chodzi o poziom wysyłanego impulsu. Musimy wiedzieć, że pierwsze ostrzeżenie urządzenie wysyła tylko w postaci dźwiękowej. Gdy pies nie posłucha, następują kolejne wraz ze wzrostem poziomu impulsu. Możemy wykorzystać 3 poziomy impulsu. Ostatni nosi miano progresywnego z i z pewnością jego moc uciszy niepokorne zwierzę. Komendy dźwiękowe są również po to, by pies wraz ze wzrostem zaawansowania jego treningu mógł samowolnie usłyszeć, kiedy robi źle, kiedy nie powinien tak postępować. W późniejszych etapach treningu możemy być pewni, że samo ostrzeżenie dźwiękowe wystarczy. Obroża antyszczekowa Canicalm Premium posiada następujące wymiary: 58x41x34,5 mm. Pasek w obroży jest regulowany i jest przystosowany dla psów o rozmiarze szyi 20-55 cm.

Wykorzystywanie najnowszych urządzeń w treningu psa z pewnością wpływa pozytywnie na efekty naszych działań. Chcąc w jak najszybszym czasie wytrenować swe zwierzę tak, by mogło z nami żyć w otoczeniu dzieci i innych osób, możemy wykorzystać inne elementy do tego przyczyniające się. Mianowicie na rynku dostępne są również niewidzialne ogrodzenia, lokalizatory psów, a także i specjalne smycze, które zapewnią posłuch w każdej sytuacji. Niektórym osobom może się wydawać, iż tego typu urządzenia karcą psa, jednakże jest to robione dla dobra jego i ludzi, którzy mają z nim w przyszłości przebywać. Z czasem, gdy pies się przyzwyczai do nas i naszych komend, poleceń, wówczas urządzenia i gadżety nie będą już potrzebne do tresury.


Zostaw komentarz