16 styczeń 2013

Ochrona miejsc w domu

Autor: Majka. Kategorie: Pastuch elektryczny .

Niewidzialna strefa domowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto posiada psa, którego jest wszędzie pełno. Niektóre psy nie potrafią usiedzieć długo w jednym miejscu, a na dodatek uwielbiają hałasować podczas drzemki dziecka, wbiegając entuzjastycznie do jego pokoju. Zdarza się również, że pupil upatrzy sobie mebel, którego drapanie i podgryzanie sprawia mu niesamowitą przyjemność. Prostym i skutecznym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w domową niewidzialną strefę, która uchroni nasze mieszkanie przed psimi upodobaniami.

Na rynku czeka na nas kilka ciekawych propozycji. Jedną z nich jest strefa domowa marki Multivet. Nie wymaga ona rozkładania żadnych kabli, które w mieszkaniu byłyby utrudnieniem Wyznaczenie zwirzętom ich miejscaw swobodnym poruszaniu się zarówno dla nas, jak też dla naszego czworonoga jak również stwarzałyby także zagrożenie dla małych dzieci. Strefa Virtual Barrier polega na umieszczeniu nadajnika w miejscu, wokół którego chcemy wytworzyć niewidzialną strefę. Samodzielnie regulujemy odległość, jaka dzieli granice tej strefy od nadajnika. W wyznaczoną sferę nie wolno wchodzić naszemu psu. Jemu zakładamy na szyję sprayową obrożę. Wykorzystany w produkcie spray jest hipoalergiczny, dzięki czemu nie musimy się obawiać o zdrowie naszej rodziny podczas korzystania z zestawu w obecności domowników. Po przekroczeniu granicy psiak dostanie ostrzegawczy sygnał dźwiękowy. Jeśli nie przestanie zbliżać się do wyznaczonego przez nas centrum strefy i nie zawróci, obroża wyśle dawkę drażniącego psi nos zapachu. Skutecznie oduczy to czworonoga wylegiwania się w naszej pościeli, wskakiwania na stół lub meble kuchenne, wchodzenia do dziecięcego pokoju czy drapania i podgryzania niektórych mebli.

Inną propozycją, jaką znajdziemy w ofercie sklepów, jest produkt oferowany przez markę Innotek. Działa na podobnej zasadzie, jak artykuł marki Multivet. Nieprzyjemny zapach, który pies poczuje za każdym razem, gdy zbliży się do zabronionych miejsc, przyniesie oczekiwane efekty. Samodzielnie możemy ustawić odległość, jaka powinna dzielić psa od urządzenia. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ większy zasięg przyda się np. w przypadku pokoju dziecka, natomiast mniejszy, gdy chcemy zabezpieczyć fotel lub stół kuchenny. Produkt posiada certyfikat ECMA. Gwarantuje nam to bezpieczeństwo naszego czworonożnego ulubieńca w momencie, gdy jest poddany działaniu niewidzialnej strefy domowej.


Zostaw komentarz