13 marzec 2012

Posłuszny pies z obrożą treningową Canicom 200

Autor: Majka. Kategorie: Tresura psa .

Właściciele psów na pewno z uśmiechem na twarzy powitają informacje o tym, iż trening ich podopiecznych może stać się o niebo łatwiejszy. Pragniemy zaprezentować Państwu sprzęt elektroniczny, dzięki któremu każdy pies w krótkim przeciągu czasu nauczy się podstawowych zachowań. Obroża pomoże tym właścicielom, którzy pragną, by ich psy były spokojne na spacerze, wracały za każdym razem, gdy się je spuści ze smyczy, nie kopały więcej dołów w ogrodzie, były spokojne, ułożone i słuchały każdego polecenia. Mniej zaawansowani hodowcy psów, amatorzy, którzy zajmują się tym od niedawna, powinni zainteresować się oferta obroży elektrycznej Canicom 200. Każdy, kto chce szybko uzyskać jak najlepsze rezultaty w czasie treningu z psem winien dokładnie zastanowić się nad kupnem tego typu akcesorium.

Obroża elektroniczna o zasięgu do 200 metrówChoć cena jest spora, to jednak jest ona adekwatna do jakości pracy z psem. Psy szybko przyzwyczajają się do tego sprzętu i skrupulatnie reagują na każde polecenie. Jeśli martwisz się o swego zwierzaka, sądzisz, iż tego typu obroże są niehumanitarne, to z pewnością zainteresuje cię fakt, iż każda z nich posiada certyfikat ECMA, który gwarantuje bezpieczeństwo twojego psa. Dodatkowo producent Num’axes zatroszczył się o to, by sprzęt był jak najbardziej przyjazny zarówno dla właściciela, jak i też jego podopiecznego. Dla producenta Num’axes tresura psa nie ma żadnych tajemnic. Od wielu już lat dostarcza on profesjonalny sprzęt, który pomaga hodowcom z całego świata dbać i panować nawet nad najbardziej nieokiełznanymi czworonogami. Akcesorium Canicom 200 działa w obrębie 200 metrów.

Ten obszar z powodzeniem wystarczy Ci do przeprowadzenia treningu z psem. Sprzęt jest prosty w obsłudze i bardzo profesjonalny. Niewielkie rozmiary pilota, a także jego mała waga sprawiają, że z powodzeniem przeniesiesz go w kieszeni spodni, kurtki. Na pilocie został umieszczony specjalny magnes, który dba o włączanie i wyłącznie obroży. To gwarantuje, iż nie będzie się ona samoistnie włączać. Każdą obrożę można odpowiednio zakodować do tresury psa. Właściciel korzystający z tej obroży ma do dyspozycji impulsy o dziewięciu różnych natężeniach. Z pewnością któryś z nich podziała na Twojego psa. Ponadto antena została wbudowana w pilot tak, by nie przeszkadzała w trakcie jego obsługi. Zadbaj o swój spokój i szczęście Twego pupila. To z pewnością pozytywnie wpłynie na waszą współpracę.


Zostaw komentarz