28 maj 2015

Problem z uciekającym psem

Autor: Majka. Kategorie: Pastuch elektryczny; Tresura psa .

W naszym życiu często zdarzają się sytuacje awaryjne, które zmuszają nas na przykład do szybkiego opuszczenia domu, wyjazdu. My wówczas chcemy zabezpieczyć naszego zwierzaka, psa lub kota, jednakże w wielu przypadkach, gdy go wypuściliśmy na zewnątrz, nie wiemy, gdzie on jest. Wszak może być w dowolnym miejscu w pobliskiej okolicy. Najlepszym zabezpieczeniem przez ucieczkami jest niewidzialny i skuteczny elektryczny pastuch dla psa do stosowania wewnątrz ogrodów. Jeżeli jednak nie chcemy instalować tego produktu lub nasz pies lubi uciekać podczas spacerów dobrym rozwiązaniem będzie inne urządzenie. Obecnie producenci różnego rodzaju ciekawostek dla zwierzaków wpadli na pomysł na szybkie lokalizowanie zwierzaka tworząc różnego rodzaju lokalizatory. Z jego pomocą szybko i bez problemu odnajdziesz swojego pupila.

Lokalizator psa GeoDog PlusWodoszczelny lokalizator psa – GeoDog Plus jest wysokiej klasy urządzeniem, które pozwala na szybkie zlokalizowanie twojego psa. Działa on w oparciu o technologię GPS wykorzystując technologię GSM do przesyłu danych. Bardzo pożądaną cechą tego urządzenia jest mocna obudowa. To z tego względu, iż producent uznał, że sprzęt powinien być możliwy do wykorzystania w każdych warunkach. To sprawiło, iż możemy dostać produkt, który jest odporny na wstrząsy, wodoszczelny. Sprzęt współpracuje z telefonami komórkowymi każdego producenta. Aktualna lokalizacja psa jest wysyłana do właściciela za pomocą wiadomości sms. W wiadomości są przekazywane informacje dotyczące współrzędnych lub też specjalny link do mapy.

Lokalizator dla psów GeoDogOsoby posiadające smartfony mogą ściągnąć specjalną aplikację działającą w systemie operacyjnym Android. Dzięki niej nie tylko możesz zobaczyć aktualną pozycję czworonoga na mapie, ale możesz również ustawić strefy, do których twój pies nie powinien się zbliżać. Aplikacja ponadto pozwala na ustawienie punktów referencyjnych, a także wskazywanie najczęstszych ścieżek twojego psa. Dzięki temu urządzeniu dokładnie prześledzisz zachowanie twojego zwierzaka. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza w przypadku profesjonalnych treserów. Z aplikacji tej bardzo chętnie korzystają także myśliwi, którzy chcą szybko zlokalizować położenie swojego zwierzaka w trakcie polowania.

Innymi ciekawymi systemami elektronicznymi jest np. elektryczna obroża do tresury psów, obroża przeciw uporczywemu szczekaniu psa czy lokalizatory psów oferowany przez polskie sklepy ABCtresury czy EasyPet.


Zostaw komentarz