4 marzec 2014

Skracamy czas poszukiwań psa po ucieczce

Autor: Majka. Kategorie: Pastuch elektryczny; Tresura psa .

Elektryczny pastuch - rozwiązanie na ucieczki Brak elektrycznego pastucha dla psa pozwala naszemu pupilowi na swobodne korzystanie z najbardziej strzeżonych części posesji ale nie ogranicza również jego wycieczek poza teren naszej działki. Czasami nasz pies uwielbia samotne wycieczki po okolicy i nie jesteśmy w stanie upilnować go, ponieważ pół dnia nie ma nas w domu. Po powrocie z  pracy spacerujemy więc po okolicy i szukamy pupila lub też całkowicie zdajemy się na niego i po prostu czekamy, aż wieczorem wróci do domu. Nie każdy potrafi podejść do psich ucieczek spokojnie i zamartwia się wieczorami, gdzie podziewa się czworonożny ulubieniec. Właściciel spaceruje od okna do okna i nasłuchuje, czy pupil nie szczeka już na podwórku pod domem. Lepiej by było zainwestować w produkt jakim jest elektryczny pastuch dla psa, a ten wiedziałby, że nie może wychodzić za wyznaczoną dla niego strefę. Na szczęście istnieje pomoc w poszukiwaniach naszego podopiecznego. Wystarczy lokalizator dla zwierząt, który skróci czas naszych poszukiwań.

Lokalizator Aportuj z polskim oprogramowaniem Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań techniki możemy dzisiaj odnaleźć naszego psa po włączeniu specjalnej aplikacji na telefonie lub obserwować psie podróże na ekranie naszego komputera. Wszystko to umożliwiają nam nowoczesne lokalizatory psów, jakie znajdziemy w sklepach. Jedną z propozycji jest produkt Aportuj. Jego zaletą jest polskie oprogramowanie, dzięki któremu każdy właściciel psa będzie mógł bez przeszkód skorzystać z innowacyjnego artykułu. Lokalizator posiada akumulator, dzięki czemu służy nam sprawnie przynajmniej dobę. Po włączeniu komputera lub telefonu uruchamiamy specjalną aplikację i możemy śledzić wędrówkę naszego pupila, który ma przyczepiony przy obroży nadajnik GPS. Producent zapewnił nam bezpłatną aplikację na telefon, dzięki czemu każdy może obserwować trasę, jaką właśnie przemierza jego pies. Aplikacja wskazując miejsce pobytu naszego psa znacznie skraca czas jaki zwykle poświęcamy na jego poszukiwania. Możemy kontrolować pupila także wtedy, kiedy nie ma nas w domu.

Lokalizator radiowy Loc8tor Lite Innym rodzajem lokalizatora, jaki znajdziemy w sklepach,  jest produkt Loc8tor Lite. Charakteryzuje się on bardzo małą wagą, dzięki czemu bez problemu przyczepimy nadajnik przy psiej obroży. Równie lekki jest odbiornik, który pokazuje nam, czy podążamy w dobrym kierunku i czy nadajnik znajduje się blisko. Zasięg zestawu to sto dwadzieścia metrów, a w jego skład wchodzi odbiornik oraz dwa nadajniki. Po dokupieniu dwóch dodatkowych możemy kontrolować aż cztery psy jednocześnie. Wybierając jeden z dostępnych lokalizatorów, z pewnością nie pozwolimy naszemu psu zgubić się poza domem i zawsze będziemy wiedzieli, gdzie go szukać.


Zostaw komentarz