13 styczeń 2012

Tresura psa z obrożą 350M Trainer

Autor: Majka. Kategorie: Tresura psa .

Właściciele psów powinni przystępować do treningów profesjonalnie. Najlepiej jest używać wszelkich dostępnych metod, które mają na celu polepszyć i ułatwić tresowanie psa. Jeżeli nie masz bogatego doświadczenia w tym, to koniecznie zainwestuj w poradniki książkowe, bądź też prasowe. Często również znaleźć możesz ciekawe filmy instruktażowe, które pozwolą ci dotrzeć do twego psa. Wiedz, iż w swoich bolączkach nie jesteś osamotniony. Wiele osób ma problemy z wytresowaniem psa, dlatego powstają nowe narzędzia, które w tym pomagają. Jednym z nich jest produkt od firmy PetSafe Trainer 350M. marka PetSafe działa na rynku światowym już od wielu lat. Przez ten czas zyskała uznanie i renomę. Zajmuje się produkcją markowych urządzeń, które pomagają tresować psy.

Tresura psa z obrożą 350M TrainerObroża elektryczna Trainer 350M to produkt, który osiada bardzo ergonomiczny kształt, doskonale dopasowuje się do szyi psa. Warto nadmienić, iż ta obroża jest przystosowana do psów ras małych i średnich, których waga nie przekracza 18kg. Sprzęt ten działa w obrębie 350 metrów od umiejscowienia pilota. Producent PetSafe udostępnia również produkty z większym zasięgiem. Akcesorium Trainer 350M cechuje się małym, poręcznym pilotem, który łatwo zabierzesz ze sobą na trening psa. Obroża jest lekka. Psu nie sprawi większych trudności. Po pewnym czasie nawet nie poczuje, że ją nosi.

Zarówno obroże elektryczną, jak i też pilot zasilają akumulatorki, które w każdej chwili możesz podładować dzięki załączonej do zestawu ładowarce. Na pewno jest to spore udogodnienie. Pilot posiada szereg ciekawych funkcji, które przydadzą się w treningu każdego psa. Jedną z nich jest możliwość sterowania emitowania impulsu w ośmiu różnych natężeniach. Dopasuj najlepsze z nich do Twojego psa. Cały czas podczas treningu masz możliwość nadzorowania poszczególnych parametrów obroży, które wyświetlają się na wyświetlaczu LCD. W przypadku, gdy pies jest wyjątkowo niesforny. Trudno go doprowadzić do porządku, to z powodzeniem może zostać zastosowana funkcja Booster. Z jej pomocą wyślesz podwyższony impuls, który skoryguje działania psa. Sprzęt ładuje się szybko, wystarczy do tego zaledwie 3-5 godzin. Zainwestuj w nowoczesne rozwiązania, które pomogą Ci lepiej opiekować się psem.


Zostaw komentarz